O nas

Firma KD Medical Polska. sp.zoo jest przedstawicielem niemieckiego producenta KD Medical GmbH Hospital Products i działa na rynku polskim od 2011 roku . Od tego czasu oferta naszej firmy jest stale poszerzana o nowe produkty uznanych producentów krajowych i zagranicznych, aby sprostać rosnącym wymaganiom polskiego rynku.

Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu – firma KD Medical GmbH jest obecna na kilkudziesięciu rynkach świata- , wysokiej jakości oferowanych produktów oraz znakomicie rozwiniętej logistyce, możemy zaproponować dziś kompleksowe zaopatrzenie placówek służby zdrowia w konkurencyjnych cenach.

KD Medical Polska sp. z o.o. obejmuje swoją działalnością nie tylko rynek polski ale również następujące kraje: Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry.

Naszym celem jest dostarczanie klientom produktów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, kompleksowość i profesjonalizm w działaniu.

Do grona klientów firmy KD Medical Polska mamy zaszczyt zaliczyć placówki służby zdrowia w kraju oraz uznane firmy handlowe w kraju i za granicą .